| Stefanx a întrebat:

Am o unitate am curatato tot dar cand am montato am pornit-o si tot mergea perfect doar ca nu se aprindeau ledurile din fata si nu se aprindea monitorul statea in standby nu stiu ce sa-i fac am incercat tot cu bateria cu biosul tot dar mie teama ca ar putea fi din cauza la baterie ori la clemele pe care sta procesorul dar repet imi mergea tot cooler etc etc dar in afara de monitor si leduri si nici bipul nu se mai aude.

PS: Nu este de la placa de baza big grin!

DAU SI FUNDA PENTRU UN RASPUNS CE IMI REZOLVA PROBLEMA!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cum adica totul mergea perfect, dar nu se aprinde monitorul?

| Klaudiu214 a răspuns:

SALUT mi s-a intamplat si mie asta... tot ce trebuie sa faci e sa il montezi tot sa il bagi in priza si sa il lasi asa cateva ore si dupa sa ii dai drumu