| eurobert a întrebat:

Am placa video nVIDIA g force 1 gb 3 gb ram procesor i3 pe ce sa rulez pe xp sau 7.

3 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa rulezi pe Windows 7 din mai multe puncte de vedere! Eu am pc m-ai slab ca al tau si am windows 7 de 3 ani.

| denispatrik a răspuns:

Cel mai bine este sa rulezi 7 deoarece merg mai multe aplicatii, jocuri si consuma mai putine resursewinking

| EmoBoyBlack a răspuns:

Cel mai bun pentru 3 GB ram este 7 pentru ca ruleaza foarte bine si jocurile merg foarte bine...Stiu pentru ca eu am si 7 si XP pe calculator si mai bine merg jocurile pe 7.
Bafta!