| AlexDaBeast a întrebat:

Am primit Battlefield 3de la un coleg si cand sa il instalez imi cere codul bag pe primul e deja folosit al doilea nu merge am mai incercat o gramada si nu stiu de unde sa fac rost sa mearga.Va rog dati-mi coduri va rog daca imi dati linkuri sa nu fie parolat sau sa faci ceva test. va rog mult big grin.

1 răspuns:
| Geo30033 a răspuns:

Imi pare rau ca am raspuns asa de greu. Daca nu ai aflat incearca sa ti iei origin si sa pui codurile pe el. Doar incearca dar nu sunt sigur.