| Answer17 a întrebat:

Am si eu 3 intrebari despre Facebook!
1. Unde dau sa vad cererile de prietenie trimise? nu mai stiu cum si unde dar am gasit odata.
2. De ce imi trimit persoane, sau de fapt doar niste nume mesaje gen: Hi Dear si au numele Hud Abdel sau Wea Love? sunt persoane care nu se numara printr-e prietenii mei.
3. Am sters aproape 50 de prieteni din lista, erau conturi sterse dar inca imi apareau ca prieteni desi conturile nu mai existau iar acum m-am trezit cu iar am din senin vreo 50 de prieteni in plus.

Răspuns Câştigător
| ykwty a răspuns:

1. Din cate stiu eu, nu poti. Doar la unii'oameni si scrie ' Feiend Request Sent '
2. Sunt nebuni d-astia din alte tari, obsedati. Si eu primesc. Da-le block.
3. La asta nu stiu sa iti raspund.