| PsihologulMZlate a întrebat:

Am downloadat avg 2012 trial pentru 30 de zile. maine imi expira versiunea trial. Ce trebuie sa fac pentru a reveni la versiunea free? Doresc sa mentionez ca in virus vault exista 2 virusi trojan.

Răspuns Câştigător
| ShNySnYGer a răspuns:

DA.Trebuie sa re instalezi avg 2012 virusi aceia nu crd ca afecteaza pc cu cv daca in viitor i-ti va afecta pc antivirusul va remedia problema dar eu am BitDefender9 si este foarte excelent mi-a eliminat toti virusii si am cumparat licenta pe 1 an nu este deloc scumpa in jur de 10-20 EUR sau chiar ma iieftin ex 25 RON.Eu am cumparat licenta cu 44 RON de pe net.Bafta sper ca ti-am fost de folos

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Pai, dupa ce se termina versiunea trial il dezinsalezi si instalezi din nou.Nu te teme virusii nu vor fi liber din nou, deoarece cand il dezinstalezi (avg-ul, antivirus-ul) virusii se sterg automat.

Succes!