| alexandru17 a întrebat:

De cand mi-am instalat windows 7 pe laptop mi se inchide la perioade scurte - lungi de timp. Nu imi mai incarca bateria.
de ce oare?

Răspuns Câştigător
| manda a răspuns:

Pai te-ai uitat macar la cerintele windows7 ca poate nu ai un leptot bun pentru 7 sau avea virusi de cand l-ai descarcat ori nu l-ai instalat corekt dar daca l-ai cumparat si are licenta origina te duci la magazin de unde l-ai luat si le ceri explicati...si dupa aia ar trebui sati plateasca daunele leptopului dar nu cred ca se va intampla ca noi ''traim'' in ROMANIA

2 răspunsuri:
| stefan573 a răspuns:

Aveai bateria full, si leptopul era Dell daca nu, schimba windowsu pune xp e cel mai bun!

| alexandru17 explică:

Widows 7 este cel mai bun windows la ora actuala! In plus widows xp daca intervine o eroare se duce iar widows 7 o repara imediat fara a fii nevoie sa il mai instalezi din nou! Si multe alte calitati. Leptopul este Toshiba.