| CatalinCTKD a întrebat:

Daca te folosesti de laptop in timp ce se incarca se poate strica bateria?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Dar este bine sa o scoti cand il tii in priza.Descarcata.Altfel iti poate scadea timpul de functionare al laptopului cand este pe baterie.

| Lex169 a răspuns:

Concret si logic:NU!

| Purec a răspuns:

Nu are legatura

Răspuns utilizator avertizat
| Captoresque a răspuns:

Nu, eu mereu stau pe el când se încarcă.

Nu prea văd cum ar putea să se strice bateria așa.

| Saviour a răspuns:

Mie din cauza asta nu imi mai tine bateria asa de mult cum facea inainte straight face..eu stiam ca nu prea e bine sa faci asta, dar depinde.

| BaxterTPU a răspuns:

Daca e incarcat la 100% si inca il tii in priza si te joci scade procentaju la baeterie si in timp bateria o sa tina mai putin, dar de stricat nu se strica, stai linistit.