| FrumoasaFata a întrebat:

Am si eu o intrebare.m-am schimbat o perioada de pe windows 7 pe xp si acuma dau sa instalez windows 7 dau format la hard si le si sterg fac altele si incepe instalarea se incarca foarte greu si pe la 30 % asa ramane si 3 ore... ce poate fii

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ori cd-ul de pe care instalezi sistemul de operare e uzat, ori unitatea de citire discuri are probleme. Cauta alt cd cu win7 si reincearca instalarea. Ce configuratie ai? Cati rami si ce procesor?