| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pe metin2. De ce este un FMS foarte scump?

Răspuns Câştigător
| Nero a răspuns:

FMS(full moon sword, sabie luna plina ) este scump deoarece, la +0 el fiind de lv 30 are atac mai mare decat o sabie de 36 sa zicem plus ca are paguba medie si paguba competentei care te ajuta fie la crescut fie in duel
paguba medie:mareste atacul simplu care il dai de pe cal (armat sau militar) sau atacul normal dar nu adauga dmg magiilor
paguba competentei:mareste dmg-ul skillurilor care te ajuta mult in duel sau il lupte 1-1
Asta e valabil pentru toate armele de lv 30:
rib (red iron blade sau lama fier rosu)
pfn (pumnal foaie neagra)
arc corn
evantai vant de toamna
clopot antic
bafta!
(funda?)

2 răspunsuri:
| XηαтѕυмєX a răspuns:

Buna!;] Un FMS este scump pentru ca nu pica repede happy. Depine + cat e si ce pm, pc are happy FMS-ul pica la General brutal ( cam asa se numeste!;] ) fundita? :*

| xHellBoYx a răspuns:

Fiindca are paguba medie si pagupa competentei x%
Si depinde +cat este.