| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa bag un switch bot pe metin. Folosesc Switchbotv3_0_0_5, dau executare ca administrator, selectez metinul ce vreau sa il injectez si imi apare urmatoarea eroare : Cannot find "python22.dll. Please, re-install this aplication. L-am reinstalat... insa degeaba, ce pot face? Funda celei mai bune solutii!

P.S. Merge pe alte metine, insa nu stiu de ce nu vrea si pe acesta, insa acesta nu are pack, adica se deschde direct metinul sad

5 răspunsuri:
| MyKkeyy a răspuns:

Nu e versiunea corecta a metinului si nu e compatibil Funda?

| Radutzu27 a răspuns (pentru MyKkeyy):

Pai banuiesc ca nu e versinea corecta a hackului nu a metinului...ca metinului nu am ce ii face, asa se deschide el. Nu sti unde pot gasi un swtichbot care sa mearga?straight face

| MyKkeyy a răspuns (pentru Radutzu27):

ce metin?

| Radutzu27 a răspuns (pentru MyKkeyy):

Metin2 Osiris

| MyKkeyy a răspuns (pentru Radutzu27):

Nu imi pare rau!