| lu2211 a întrebat:

Am si eu o problema cu instalarea sims vacation. Stie cineva cum se instaleaza? va rog sa-mi spuneti, dau funda.

2 răspunsuri:
| Dragan_Andrei_1995_YRBU a răspuns:

Te-as putea sa te ajut cu Teamviewer sa instalez, stiu multe si eu am vreo 6 jocuri si 29 terminat.

| lu2211 explică (pentru Dragan_Andrei_1995_YRBU):

Poti sa spui si aici. stiu ca nu e greu, am mai instalat eu candva dar e o chichita. trebuie sa scoti cd-ul sa pui altul, sa copiezi cracul, ceva de genul, nu stiu exact cum e. imi pare rau ca nu mi-am notat atunci. sad
dar daca nu vrei sa spui, regret. ai putea sa faci fericit nu numai pe mine dar si pe altii care intampina asemenea pb.