| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc meu cand il deschid el se aprinde dar ecranul ramane negru l-am desfacut l-am curatat dar nimic si nu stiu ce sa ii mai fac mi-a aparut bluescreen si dupa aia nu a mai mers

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Fa-i un pomelnic. Serios, du-l in service.
@Christian, du-te si te spala pe ochi, bs poate sa fie din "n" motive.

| adrianadi97 a răspuns:

Daca ti-a dat bluescreen e clar de la placa video.Dar ca sa fii sigur vorbeste cu un prieten si fa un test cu monitorul lui.Dar mai mult ca sigur e de la placa video pentru ca am patit si eu dar la mine, cand il aprindeam scria pe ecran ``no signal input``.

| Giony01 a răspuns (pentru adrianadi97):

Am incercat cu alt monitor dar nu merge nu am placa video in pc am decat cea incorporata