| mihaii2 a întrebat:

Am si eu o problemabig grin cand incerc sa deschid un joc imi zice ca nu suporta grafica 3d si sa verific hardware si sistem configerations. pc; u e nou si aia de la magazin zicea ca e ff, bun... dar faza e ca pe pc-ul vechi care de abia se misca mergea sa intru in joc si pe asta nurolling on the floor. Deci intrebarea mea e unde pot sa verific hardwaru si sistemu alahappy... dau funda! 1

2 răspunsuri:
| NightFurry a răspuns:

In primul rand instaleaza driveru de la placa video si o sa-ti mearga iti garantez.

| mihaii2 explică (pentru NightFurry):

Si driveru de la placa video trebuie sa'l i'au de pe net nu?happy..nu prea ma pricep la calculatoarelaughing