| XxCostYxX a întrebat:

Am si eu o problema joc un metin privat si de fiecare data cand intru la putin timp mi se inchide si imi apare o eroare care zice
"Runtime Error! Program:\Valmondial\log. exe abnormal program terminacion" ce pot sa fac repede va rog am nevoie de ajutor (daca merge Funda)

1 răspuns:
| EdiShukaru a răspuns:

Aceasta problema apare numai pe windows 7 32 / 64 bit, incearca windows xp si o sa vezi cati merge perfect. Si mie imi apare la fel, si am widows 7 64bit nu te alarma. Si daca vrei sa rezolvi pe windows 7 uite id meulove strucktr_k3nnt