| yulyano41 a întrebat:

Am si eu o problema.Mi-am instalat de putin timp metin2 ro dupa o perioada de 7 8 luni.Acum cand intru in metin imi apare doar un singur server cu numele Anthor? de ce? ce pot sa fac sa imi apara serverele din nou toate cum era inainte?

Răspuns Câştigător
| ancaposanca a răspuns:

Nu cred ca poti sa faci ceva...Este vina adminului ca a pus numai un singur server...Nu sunt sigura dar poti sa il reinstalezi sa vezi daca este la fel..nu red ca iti va lua mult timp. Daca am spus ceva gresit imi pare rau.

| yulyano41 explică (pentru ancaposanca):

Am rezolvat...happy multumesc oricum. apreciez ca ai raspunshappy

| CristY1412 a răspuns (pentru yulyano41):

Hei! Si eu am aceeasi problema, tu ce ai facut ca sa-ti revina la normal?

| yulyano41 explică (pentru CristY1412):

Atunci cand dai download de pe gameforce ....ai acolo in partea dreapta sus limba...si trebuie sa selectezi romana, pentru a merge

4 răspunsuri:
| Babuta_Ana-Maria_Mirela_1999 a răspuns:

Si mie imi apare la fel! Am incercat sa il dezinstalez si apoi iar sa-l instalez si tot nu imi merge.crying((((((((((((((
Ce sa fac?