| Paulutzu a întrebat:

Am si eu un calculator si vreau sa ma conectez la wireless dar jos in bara nu imi apare semnalul de la wireless si calculatorul acela cu mufa si nu stiu cum sa fac sa ma pun pe wireless... >Funda+vot!big grinbig grin

2 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Ai placa de retea wireless?

| Paulutzu explică (pentru Cosmotel):

Da am placa si am si o mica antena dar nu stiu ce are imi apare iconita ai jos in bara ca si cum as fi conectat la modem dar nu sunt si e pus un X pe iconita(calculatoru ala cu o mufa)