| JavraIulian a întrebat:

Am si eu un controller omega gamepad OGP3W1WLES.Cand il bag in calculator lumineaza, dar calculatorul nu l detecteaza.Am win xp va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Este un controler wireless. Trebuie conectat acel mic accesoriu in pc.iar el se conecteaza wireless la acel accesoriu. Nu bagi direct controlerul in pc.

| JavraIulian explică (pentru WxRo):

Nu am primit niciun accesoriu are doar cablu usb.

| Lascau_Alex_1996 a răspuns:

Descarca Joy2Key. E gratis si din el iti setezi bindingurile. Gen. joystic. -> sa faca ceva, etc.

| JavraIulian explică (pentru Lascau_Alex_1996):

Nu il gaseste calculatorul, nu am cum sa i pun binduri. Programul care mi l ai dat e ca sa poti sa stai in browser cu joysticku si asa mai departe nu doar in joc.