| StigmatA a întrebat:

Am si o problema la laptop.

Am fost la un prieten acasa unde are router wireless.

Am fost 4...3 dintre ei au putut sa se conecteze, eu nu am putut.

Am un laptop Gateway NV79 si inainte puteam sa ma conectez pe conexiunea aia acum ba imi apare, ba dispare.

Cand apare si ii dau connect imi zice unable to connect.

ce trebuie sa ii fac?

Am reinstalat drivere, etc etc si nimic

3 răspunsuri:
| cosmasavoare a răspuns:

Problea consta in router sau vitezabig grinNu are nici o problema laptopulbig grin

| StigmatA explică (pentru cosmasavoare):

Ba da.
Ma conectam cu alti 3 prieteni de ai mei la acelasi router in acelasi timp si numai eu aveam probleme

| cosmasavoare a răspuns (pentru StigmatA):

Reinstaleaza driverul pentru wirrles daca nu merge nici asa e posibil sa ti se fi ars!