| Chicaaau a întrebat:

Am Sopcast si nu merge sa vad canelele de sport. Dati-mi si mie va rog programe la fel ca Sopcast, cu care sa vad meciurile pe Digi Sport 1, 2, 3

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Daca vrei programe iti recomand tv-maxe pentru linux iar pentru windows LSHunterTVApp sau poti descarca toolbar-ul celor de la etvonline.
Bafta!

5 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Nu prea sunt programe in sopcast ca default dar poti vedea programele digisport si aici http://rlap11.blogspot.com sau pe oricare alt site de profil unde poti viziona programele tale favorite.
Numai bine!

| lucian_2018 a răspuns:

Dai un upgrade la program

| Chicaaau explică:

As vrea in special programe ca si SopCast. Nu site-uri...

| WR104 a răspuns (pentru Chicaaau):

Daca vrei programe iti recomand tv-maxe pentru linux iar pentru windows LSHunterTVApp sau poti descarca toolbar-ul celor de la etvonline.
Bafta!

| Gabriel_Grigore_1994 a răspuns:

Intri pe portaltv.ro si dai la sectiunea SPORT si acolo ai ce program de sport vrei dai click pe ce program vrei si iti va aparea o fereastra care te intreaba pe ce player vrei sa dai drumu la canal

| Hunt_Jake_1993 a răspuns:

Intri pe internet explorer, pe cool-tv.ro sau ceva de genul asta.
acolo ar trebui sa poti vedea canalele de sport