| Hîrzoiu_Andrei_2001 a întrebat:

Am un calculator care nu l.am mai pornit de 7, 8 luni și azi cand il aprinsei inca mi se incarca de aproape 10 mimute, este normal?

4 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Pai, daca nu l-ai scapat/lovit sau socuri de genul, nu cred ca ar avea de ce sa nu se porneasca. Daca in cazul in care s-a intamplat ce am spus mai sus exista niste variante: fie s-a stricat ceva in el sau fie a iesit ceva cablu de pe undeva(daca nu ai laptop)

| Hîrzoiu_Andrei_2001 explică (pentru denisTiky):

L.am facut, dar va multumesc din suflet

| denisTiky a răspuns (pentru Hîrzoiu_Andrei_2001):

Oricand (;

| ovidiu123432 a răspuns:

Nu, tie ti se pare normal? Daca nu s-a deschis nici acum incearca sa-l inchizi / deschizi de cateva ori iar daca nu se deschide nici asa du-te cu el la cineva care se pricepe si o sa-ti spuna ce are.