| GeorgescuAndrei1978 a întrebat:

Am un calculator nou cu placa video buna dar jocurile merg cu putin fps.Cum pot sa mearga mai bine? Cred ca trebuie sa iau un procesor bun nu-I asa?

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Prodan_1999 a răspuns:

Da, depinde de procesor si memorie RAM... dar am un program care te poate ajuta, Cel putin stiu ca eu jucam League Of Legends pe 40FPS, dupa ce am folosit programul am 100 fps, https://kickass.so/search/auslogics/
Primul, il recomand cu mare incredere, funda?:o

1 răspuns:
| Hitback a răspuns:

Arata si tu placa video da un link. Nu totul se bazeaza pe placa video. Conteaza si procul si memoria ram si sursa. Astept reply.