| Ioscaa1 a întrebat:

Sal.Ma jucam Pou, aveam lvl 78.multe chesti cumparate foarte multe.Mi-am resetat telefonul si bineinteles mi s-a sters pou.Am dat sa intru in el si cand sa dau log in mi-a cerut emailul si parola.am scris emailul dar parola nu o mai stiu.Le-am trimis pe site la ei mesaj ca mi-am uitat parola dar nici un raspuns, si le trimit vreo 3-6 mesaje pe zi inca din data de 2.Si nu inteleg de ce pentru ca este a doua oara cand dau reset la telefon si prima oara mi-am trimis mesajul cu parola in nici 30 de secunde.Mesajul pe email cu parola l-am sters Dau funda

3 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Incearca sa-ti instalezi Pou direct in calculator, poate nu-ti cere parola, si apoi sa-l bagi in telefon cu ajutorul unui cablu de date care sa mearga de la calculator la telefon. Alta metoda ar fi sa incerci sa-ti amintesti parola. Poate e data ta de nastere, numele tau, al iubitei/iubitului, al mamei, al formatiei/cantaretului tau preferat, al actritei tale preferate/actorului tau preferat, sau poate pur si simplu e vreo experienta de-a ta personala sau un secret. BAFTA!

| Ioscaa1 explică (pentru FoundYouLover):

Cum sa imi instalez pou pe calculator? parola este una trimisa de la ei ceva gen 6H7g4 deci incearca sa ti- o amintesti tu

| FoundYouLover a răspuns (pentru Ioscaa1):

N-am stiut ca asa sta treaba. N-ai si tu vreun prieten, frate, var care sa se priceapa la telefoane? Daca ai intreaba-l pe el, poate te ajuta. O alta idee ar fi sa mergi la o reprezentanta de telefonie (Orange, Vodafone, Cosmote- cea din reteaua in care esti) si vezi daca ei te pot ajuta.