| radu32 a întrebat:

Am un laptop Asus VivoBook X543MA, a venit fara unitate optica si fara un DVD cu drivere. Desi un alt laptop cumparat Asus VivoBook X541MA a venit cu DVD cu drivere. Am tot cautat modelul, am intrat pe situl ASUS am descarcat drivere dar unele merg, altele... nimic. Sunt mai multe versiuni pentru fiecare driver dar le-am incercat si doar cateva vreo 3 sau 4 merg restul....nema. Ce sa fac, cum sa fac ca nu mai am nervi? Cunoasteti metode de a gasi drivere potrivite, vreun site sa le descarce/instaleze automat online, vreun program ceva? Va mulumesc si o seara buna!

Răspuns Câştigător
| Heavenonearth a răspuns:

Cauta si instaleaza asta
https://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/net_down_ro.php
E driver de net si wireless

https://www.3dpchip.com/3dpchip/index_eng.html
Asta o instalezi dupa ce ai instalat tot din primul link cu drivere net, dupa aia cel din al doilea link programelul cu drivere.Bafta.In caz ca nu te descurci, cauta-ma.

| radu32 explică (pentru Heavenonearth):

Buna seara, va multumesc mult, a mers, e o solutie ideala. Inca odata multumesc si o seara buna! happy

1 răspuns: