| laur1OOOGB a întrebat:

Am un laptop Compaq Presario CQ57 si trebuie sa updateez BIOS-ul, deoarece cand intru pe un joc ca de exemplu "Call of Duty" primesc ecran negru!
Numai chestia este ca atunci cand pornesc instalarea de la BIOS
imi da eroarea asta: "No match file in Multi-FD."
Ce ar trebui sa fac ca sa nu imi dea eroarea asta sau cum as putea sa instalez BIOS-ul?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu ai nevoie de update de bios. Fa-ti update la placa video si daca tot vezi ecran negru e prea slaba. Bios-ul nu are nici o legatura cu jocurile.