| CatalinBossIV a întrebat:

Am un laptop cu GPU nVidia Geforce GTX 1050 si pe hwmonitor apare 80 de grade la GPU si 70-80 de grade la CPU este bine? (nu am cooler extern, dar in laptop am cooler)

Răspuns Câştigător
| DoK a răspuns:

Pentru laptop e 80 de grade la GPU pentru GTX 1050 e normal.
Dac vrei sa scazi putin ceva temperatura, trebuie de schimbat termopasta...

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca atat iti arata in timpul jocurilor sau cand faci ceva pe laptop atunci e bine dar daca nu faci nimic si iti arata atat NU e bine! Ia masuri pana nu e tarziu!

| CatalinBossIV explică (pentru lpavel):

Ms,dar doar cand ma joc, cand ma uit pa net am intre 62 si 70 grade