| VladMartipan a întrebat:

Am un laptop inspiron cu i3 și voiam sa ii pun 8 gb de ram și un ssd și voiam sa știu dacă o sa îmi meargă mai bine pe partea de gaming mai precis fortnite și cam in câte FPS o sa mearga

Răspuns Câştigător
| Darky000 a răspuns:

Salut, Ti-as sugera sa nu te axezi pe laptop daca ai chef de gaming, Mai bine iti iei un calculator, pentru ca o sa reziste mai mult de cat laptop-ul. Fortnite o sa iti mearge bine, pe low. Chiar si pe medium cat de cat