| david658 a întrebat:

Am un laptop Sony vaio ultima generatie luat din magazin din Romania super bun, i-am facut upgrade la windows 8.1, daca incerc sa bag jocuri fifa 13 de pe origin cumparat, cs de pe steam nu merge niciunu sa ruleze adica daca ii dau dublu click pe el nu merge, va rog sa ma ajutati...
Dau fundahappy

1 răspuns:
| QuIzzY a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!