| VvladCobianu a întrebat:

Am un monitor Samsung Sync Master 940nw din 2008, azi am pornit calculatorul, si a mers bine pana cand am intrat pe net, dupa un timp luminoziitatea ecranului sa redus la jumatate, iar dupa 30 de secunde sa redus de tot. Acum cand sting si repornesc monitorul sta aprins 10 secunde, iar apoi se stinge, Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-l la un prieten si incearca-l acolo. Daca face la fel du-l la reparat. Daca nu schimba placa video.