| Rony56 a întrebat:

Am un PC mai slab, si as vrea sa stiu daca mi-ar merge GTA 5 binisor, macar 30 de FPS cu setari mai mici.

PC Specs:
6 GB RAM DDR3 800 MHZ
Procesor Pentium G2020 2.9 GHZ (dual-core)
Placa video Asus Nvidia GT 630 2GB
Cum mi-ar merge?

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ramii sunt suficienti, placa video este ok dar procesorul este dual core, la cerinte minime cere minim un quad core, dar totusi ai ceva sanse sa il rulezi pe low, poate medium

| Rony56 explică (pentru bogdan324):

Nu cred. cred ca procesorul e ok pentru joc, (bine nu e suficient), si placa video nu e chiar asa ok.

| bogdan324 a răspuns (pentru Rony56):

Am zis doar ca ai ceva sanse, ai noroc ca e un dual core de la Intel de generatie noua cu destui ghz, altfel nu aveai prea multe sanse

| ksuper31 a răspuns:

Nu ti-ar merge deloc. Convinge-te singur.

| PaulBoss05 a răspuns:

Cu setarile pe low ar putea sa iti ruleze 25-35 fps.