| Laurentiu_Irimia_2002 a întrebat:

Am urmatorul pc:pentium g4440 8 gb ram ddr4 2133mhz si msi gtx 1050 aero itx.As vrea sa stiu daca pot rula dead by daylight,gta v,dead realm, outlast 2 la setari normale, nu neaparat 1080p dar sa am 60 fps non stop

Răspuns Câştigător
| Alex007xD a răspuns:

Eu rulez astea cu un pc din 2008 cu setari la high. Asta inseamna ca si tu le poti rula la high, de fapt chiar la ultra (probabil).

| Laurentiu_Irimia_2002 explică (pentru Alex007xD):

Tu ce componente ai?

| Alex007xD a răspuns (pentru Laurentiu_Irimia_2002):

Pentium dual core
Nvidia GT630 4 gb
6 gb ram
Si rulez la high laughing

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Nu vei putea, chiar daca vei da setarile pe low vei avea scaderi sub 60 fps-uri, placa video e una de buget si cu procesorul s-ar putea 100% sa ai frame dropuri!