| andreiioia a întrebat:

Am un stick de 16 gb si am instalat un joc pe el (gta 5) si imi spune ca e plin dar cand il deschid sa sterg jocul nu-mi apare nici un folder help funda

3 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Dai click dreapta acolo in My Computer pe stick iar apoi dai pe Format... si selectezi FAT32 apoi ii dai Ok. Ce inseamna asta mai exact? Pai daca ai pus ceva pe stickul ala mai demult chiar daca e gol raman fisiere care nu le poti vedea. In fine, ala o sa stearga fisierele alea care au ramas. NU iti sterge fisierele cu alte jocuri/filme doar cele pe care nu le poti vedea. Funda? happy

| pchome a răspuns:

Dai clic dreapta pe el si dai format sau din ''cmd'' scrii in run cmd si scrii diskpart si dupa alegi disk 1 sau 2 daca sticul scrie acolo cati mb are cel de 16 000 mb e sticul si dupa clean si exit

| k1daL a răspuns:

Dai click dreapta pe stick si dai sa il formatezi... sau vezi sa ai setat din windows la Folder Options -> View -> sa vezi folderele ascunse(Hidden)