| Madda22 a întrebat:

Mi-am instalat acum cateva luni jocul KANEVA.
Nu-l mai vreau si nu stiu cum sa il sterg de tot din calcualtor pentru ca de fiecare data cand deschid calcualtor apare si KANEVA, ceea ce este foarte inervant.Cum pot sa il sterg de tot (dar de tot) din calculator?
Si inca am uitat, nu stiu de unde dar acum am o chestie pe calcualtor DRIVER SCANNER si tot asa de fiecare daca cand deschid calculatorul apare si el. Cum sa le sterg dce totttt? Raspuns repede va rog.

1 răspuns:
| madalina_2261 a răspuns:

Daca nu poti sal sa-l stergi lasa-l acolo.