| Mamaligoi a întrebat:

Am un stick ADATA de 32 gb de vreo 2-3 ani, aproape plin. Pana acum nu am mai intampinat astfel de probleme: cand il deschid, imi apare ca fiind un folder gol(desi mai am 2gb free). Am incercat cu search si am gasit ceea ce cautam. Problema este ca nu stiu numele tuturor fisielor din el. Ce pot face pentru a-i vedea din nou continutul? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| ITvladutu a răspuns:

Poti sa copiezi tot continutul pe alt stick sau in pc si sa-l formatezi in NTFS, apoi sa copiezi tot inapoi pe stick. Pentru a formata: my computer/ Litera sticului apesi click dreapta pe el, format, ntfs, fast format, stat si astepti