| Robotzzzi a întrebat:

Am windows 10 si tot incerc sa-mi bag windows 7 mi-am facut peste 5 dvd-uri.Si nu pot nici cum il instalez sau dau sa se instaleze si nu pot ca mi se blocheaza mouse si tastatura si nu pot face nimic.Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De ce vrei sa pui 7. 10 e superior din toate punctele de vedere, merge jocurile mai bine si ce nu iti place se poate dezactiva.

| Costa22 a răspuns:

Cel mai probabil ai viruși

| Robotzzzi explică (pentru Costa22):

Nu nu am, mi-am formatat si windowsul 10 din nou dar tot nu pot sa il bag pe 7 nici cum.

| Costa22 a răspuns (pentru Robotzzzi):

Poate ai pe Pc Reinstalat Windows 10, in cazul asta nu poți să bagi altul

| Robotzzzi explică (pentru Costa22):

Nu exista nu se poate