| Messi_1990 a întrebat:

Am windows 7 si cand vreau sa joc Fifa 10 mi se blocheaza de rupe, chiar si cand joc multiplayer sau single.Cand dau la Start Task Manager apoi Perfomance imi apare la CPU Usage vreo 52%, 71%. si la Memory 1.23 GB.
Ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
| Ady93_2195 a răspuns:

Salut, incearca sa iti instalezi windows xp, windows 7 ia mult din resurse, asa a facut si un coleg, a avut windows 7 si ii mergea mai greu calculatoru dar cand si-a pus xp merge mult mai bine. Sau incearca sa iti reinstalezi jocu, dar daca spui ca la CPU Usage ii 52-71% atunci ii de la performantele calculatorului.

| Messi_1990 explică:

Si trebuie sa instalez windowsu xp sau ce?