| VOXaware a întrebat:

VA ROG SA MA AJUTATI! La Team Fortress 2 chiar cand imi apare meniul se blocheaza si trebuie sa ies din el cu Windows Task Manager. Ce trebuie sa fac?
Am incercat sa-l si reinstalez.
DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| Jal33t1 a răspuns:

Frate este foarte usor, ia zi-mi cati GB ai RAM? Ca pentru jocul ala trebuie cel ptin 2 GB ram si memorie destula
Daca asta este problema du-te si mai puneti GB ram si memorie ca eu de la 2 GBram am ajuns la 32 GB ram
Merge foarte bine dar am dat o gramada de bani!
Pe langa asta am 7 TERA BITE memorie deci asta inseamna 7.000 GB memorie
Sau iti mai dau o optiune care costa bani da este bunicica
La altex am vazut unitate centrala cu 16 GB ram si cu memorie infinita pe baza pe molecule la 150 de milioane
Dami funda te rog ca am nevoie
Deci in concluzie calculatorul tau nu este destul de bun si de asta nu-ti merge jocul! frate te rog eu frumos da-mi funda!

| VOXaware explică (pentru Jal33t1):

Sa stii ca pana acum imi mergea bine, atingea si 80 fps. de ieri nu imi merge. Si apropo am 2 Gb Rami.

| Jal33t1 a răspuns (pentru VOXaware):

Pai ia incearca sa dezactivezi unele optiuni si sa stergi ce ai descarcat mai nou si dai o scanare a sistemului cu antivirusul, curata calculatorul prin dinauntru ( scoate piesa cu piesa si stergele) si cel mai important dai un restart la windows!

| VOXaware explică (pentru Jal33t1):

Of... Sper sa mearga happy

| Jal33t1 a răspuns (pentru VOXaware):

Tia mers?