| pierduta a întrebat:

Am windows 7 si din 10 in 10 minute brusc mi se face monitorul negru pret de cateva secunde si imi apare urmatoarea eroare: Display driver stopped responding and has recovered ( display driver Intel graphics accelerator driver for windows vista(r) stopped responding and has succesfully recovered). Ce pot sa fac sa remediez problema asta enervanta?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Fa un update la driver-ul video (VGA)! Mult succes!

| pierduta explică (pentru lpavel):

Si in ce consta acest update?

| lpavel a răspuns (pentru pierduta):

Cu alte cuvinte uita-te ce driver video ai si descarca de pe net o varianta mai noua si instaleaza-l! Pentru ca asta e problema ta, ai probleme cu driver-ul video!

| DEOVERPASS a răspuns:

Pcu E De Vina Sau Placa si mie mi se intampla da rar... happy Funda?