| FlorinCiokan a întrebat:

Am o problema cand intru intr-un joc imi apare o eroare Display driver stopped responding and has recovered, si ceva dedesubt Display driver Intel Graphics Accelerator Drivers For Windows Vista(R) stooped responding and has succesfully recovered. De ce apare? Am schimbat windows-ul si tot asa, Dau funda celu care ma ajuta! Multumesc!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

E Windows Vista, deci totul e posibil, la fel cum era la Xp happy.
Caută pe site-ul producătoului păcii tale video ultima versiune de driver pentru Windows Vista(dacă mai are suport pentru vistă) și instalaează driverul confom, sau treci la Windows 7 că dacă ai Vista, și Windows 7 va funcționa pe ce pc ai(excepția facce daca ai single core și sub 3 Gb ram.Se mai întâmplă să fie și Viste instalate comercial pe hardware neconform). Succes

| Vanqu1sh a răspuns:

Mie imi face figura asta de exemplu cand folosesc Skype, mi-a luat foarte mult timp sa imi dau seama laughing, la tine poate fi din cauza altei aplicatii. Ce windows folosesti?

| d0pex a răspuns:

Instaleaza driver-ul corespunzator placii de baza..Vezi ce model e si cauta pe internet despre ea.