| alexxy9832 a întrebat:

Buna in timp ce calculatorul merge la un moment dat se face desktopul negru pentru cam 2 sec. iar apoi isi revine, dar cand isi revine jos scrie asa "display driver Intel graphics accelerator driver for windows vista stopped responding and has successfully recovered" cum sa fac ca sa nu se mai opreasca.

8 răspunsuri:
| 12AA a răspuns:

Si mie imi facea aşa si la un moment s-a stins de tot laughing eu i-am schimbat placa...

| alexxy9832 explică (pentru 12AA):

E din cauza monitorului sau unitati?

| 12AA a răspuns (pentru alexxy9832):

La mine a fost de la unitate... acum la tine nu stiu ce să zic, să nu vorbesc nici prostii straight face

| alexxy9832 explică (pentru 12AA):

Aaa la mine am schimbat windowsul de curand si de atunci imi apare

| 12AA a răspuns (pentru alexxy9832):

Poţi desface unitate si să te uiti totusi putin la placa... sau daca zici că ai schimbat windowsul incerca sa il faci iar, poate ai uitat ceva ..nu prea am cunostinte in domeniul asta ca să-ţi spun mai multe :*

| gelu1970 a răspuns:

Spui ca ai schimbat sistemul operativ de curand. esti sigur ca ai instalat driverul optim pentru windows ce ai instalat?

| Stergete a răspuns:

Trebuie sa-ti schimbi placa video, du-te mai intai la un profesionist, sa-ti zica ce are, nu te du direct sa-ti schimbi placa deoarece s-ar putea ca aia de unde ti-o schimbi sa se faca cu o placa buna si sa nu aiba nimic fosta placa. Deci mai intai du-te la cineva care se pricepe si dupa te duci sa ti-o schimbi! Bafta!
Funda?

| Banica_Catalin_1999 a răspuns:

Fa un efort si ia-ti placa video dedicata!