| Andrei_3853 a întrebat:

De cand am dus laptopul in garantie imi da eroarea asta: Display driver stopped responding and has recovered-display driver Intel Graphics Accelerator Drivers for Windows Vista(R) stopped responding and has succeddfully recovered.
PRECIZEZ CA AM WINDOWS 7 NU VISTA! Nustiu ce cauta Vista...

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Daca s-a intamplat asta dupa garantie si ai driver-ul la zi de cum ai spus mai dul odata la aia ca poate au facut ei o prostie/greseala.In cazul asta e vina lor.

| boomblast a răspuns:

Updateaza-ti driverul placii video si vezi daca mai face figuri

| Andrei_3853 explică (pentru boomblast):

Imi spune ca este actualizat la zi.

| boomblast a răspuns:

Daca ai incercat sa-l updatezi din windows update e posibil sa zica ca-i la zi, dar incearca sa iei ultima versiune de la ei de pe site.

| Claudelsaag a răspuns:

Si mi-a imi da eroarea asta doar ca scrie la sfirsit,, XP(R)''