| Klaw_5686 a întrebat:

Joc metin2 united si cand intru in joc, dau dublu click dar imi da eroare:
"The application failed to initialize properly (0xc0000135)". Ce pot sa fac?
Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| AndreiBooS a răspuns:

Frate nu ii doar asta poate sa fie si inchis serverul dar nai de unde sa sty frae am un sfat bagate pe frum si cauta acolo si trimitei mesaj lui GM asa fac eu si am si o intrebare care e cel mai tare mt2 sunt fan mt2 am conturi pe m2 fun de 88 si 75 si pe mt2 rival am 62 si 97 pe ro am 17 20 22 22 25 30 31 33 39 45 75 asta doar pe ro dar nu le mai am majoritatea banate si unele date au vandutetonguetongue sper ca te-am ajutat bafta

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai ai instalarea lui stergel si instaleazal din nou si eu am patit de 2 ori asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa imi apare si mie ce trebuie sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a mers catva timp pana ce am inchis mt2united acum imi apare langa ch1, 2 ca e offline exemplu:CH1 offline pe toate serverele ce trebuie sa fac plzzzzzz ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza. NET FRAMEWORK 2. 0(adica ultima varianta) si iti va merge.Sigur si incercatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lan fel imi apare si mie ce sa fac ca poate sti tu ca l-am instalat de 10 mi de oridar tot asa imi apare

| rara2 a răspuns:

Narenici o treaba cu mt asa tie calcu

| k1d a răspuns:

Baa ia net framework si merge suta la suta zic eu tongue

| robi4 a răspuns:

Da asa imi apare si ie ce trebuie sa fac

| robi4 a răspuns:

Ce trebuie sa fac daca imi apare eroare cum tia aparut si tie