| B0gDan3l a întrebat:

Cum pot face sa imi ruleze Metinuri private, exemplu moonmt2, metin2ro speed, metin2 united pe windows xp? Imi da o eroare care spune "The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application."

7 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Bogdane reinstaleaza windows-ul si o sa iti mearga.

| B0gDan3l explică (pentru DraGfirE):

Pai faza e ca inainte sa imi reinstalez windows-ul imi mergea, iar apoi mi-ai intrat niste virusi in PC. Dupa reinstalarea windows-ului a inceput sa imi apara eroarea asta.Si ce windows propui sa imi instalez, tot xp?

| AlexandruCool a răspuns:

App. de cand e pachul asta pe Moon metin2 nu imi merge. Cine stie sa-l faca sa-mi dea pm pe id asta : l. lex07

| B0gDan3l explică:

Mi-au* intrat niste virusi in PC.

| DraGfirE a răspuns (pentru B0gDan3l):

Asculta bogdane ti-l fac eu da-mi id tau dar las ca ti-l dau eu bestmanxx si vorbim pe mess.

| streethunter a răspuns:

Nu man..nu e din cauza windowsului.

Instaleaza net framework 3.5 si te asigur ca o sa iti mearga orice metin2 privat

| Laryon_Clau_Stefan_1990 a răspuns (pentru streethunter):

Nici tie nu-ti mergea man? si dupa ce ti-ai instal; at asta mergea?