| NixonRed a întrebat:

Ar merge Battelfild 3 pe: procesor Intel core i-3 3.10ghz, 3gb ram, Nvidea 210 FUNDA

Răspuns Câştigător
| Noob007 a răspuns:

Da merge big grin

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pe mizeria aia de 210, daca iti merge, o sa mearga cu vreo 10 fps la 640X480, probabil... Nu de alta, dar nu e in stare sa ruleze nici macar L4D la 1280X1024 cit sa poti juca - vezi aici - http://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gt-220,2445-14.html

| NixonRed explică (pentru GabiDumitrescu):

Am jucat Left 4 Dead 2 la rezolutie 1400x900 si merge brici!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru NixonRed):

Probabil cu totul pe low si la vreo 25 fps... daca asta se poate numi "brici".