| userul7200 a întrebat:

Ar merge GTA V pe PC-ul asta, all low si poate windowed? GTA EFLC imi merge putin sacadat dar cred ca din cauza de la FPS Lock... oricum, Procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2. 50GHz
Placa video: AMD Radeon R7 200 Series
Memorie: 5.0 GB
Windows 7

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Nu. Nu te duce nici procesorul, nici RAMul. CPU-ul e incompatibil total şi ştiu că cerinţele oficiale ale jocului acceptă şi 4 GB de RAM, dar asta e doar pe hârtie. Fără 8 GB nu merge. Nu m-am interesat exact ce placă video e aia a ta, dar nici nu trebuie. Nu te ţine nici restul.

1 răspuns:
| darkwisper a răspuns:

Intra pe CANIRUNIT.COM testezi acolo, vezi ce iti trebuie sa rulezi jocul si la ce calitate.