| darius850m98992 a întrebat:

Are cineva idee de ce merge greu laptopul?
Gen pe SA-MP am foarte mare desinc, am internet bun, tin sa mentionez ca am schimbat pasta termoconductoare, merge totul numai ca pe SA-MP am desinc. Am instalat toate driverele, tot ce tine de procesor, placa video..., ce ar putea avea?

4 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Vezi in taskmanager cat la suta lucreaza cpu, memoria, hdd. Pe windows 10 trebuie sa ai ssd sa mearga bine.Trebuie sa dezactivezi si antimalware ala scaneaza permanent
https://blog.emsisoft.com/en/28620/antimalware-service-executable/
Verifica si windows update sa nu ruleze ii faci update cand ai timp liber.

| paulsorin16 a răspuns:

Daca joci pe B-Hood o sa iei desync din 5 in 5 minute, deci e de la server. Daca e pe alt server inseamna ca e de la tine