| Alexandra_Andrei_1990 a întrebat:

Are cineva laptop Acer Aspire E1-531 (1.8 ghz, 2 gb ram ) si poate sa imi dea si mia o copie dupa Cd cu Drivere, cd eu nu-l mai am, am formatat laptopul si am folosit programele, slimdrivers- si device doctor, chiar am descarcat driverele dupa acer.com, si nici nu sunt aceleasi versiuni care sunt pe cd original fata de internet. mersi

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

S-a intrerupt. scrie pass

| EU19 a răspuns:

Da normal ca nu sunt aceleasi versiuni pentru ca, versiunile de pe cd erau cele mai noi cand a fost facut laptopul. Driverele de pe net sunt foarte ok, sunt cele mai noi aparute, iar daca e si de pe siteul oficial atunci totul este ok.
Nu are nimic ca nu mai ai cd. Driverele este foarte bine sa ai mereu ultima versiune pentru a functiona corect laptopul.