| MaNNNNNe a întrebat:

Are cineva nitro infinit pentru nfs mw v1.3? please daca aveti dati-mi link de download ca dau funda! sa functioneze

2 răspunsuri:
| RayTsu a răspuns:

Il deschizi si o sa-ti apara cv pe ecran.Dai cli kdreapta pe el si o sa-ti apara o lista de exeplmu:
F1- NITRO INFINIT
F2- BE THE MOST WANTED etc
Dupa ce tia aparut lista aia intra in nfs si apesi pe tasta de exp F1 pentru nitro infinit si trebuie sa se auda un sunet. daca s-a auzit inseamna ca codul sa activat
ca sa il dezactivezi mai apesi odata pe tasta
codu il iei de aici si se numeste pzn-nfst http://fbx.ro/wvtrl05dbae1p3d7

Daca te-am ajutat [fundita]

| MaNNNNNe explică (pentru RayTsu):

Nu e bun linkul de download spune ca fisierul este indisponibil