| darksy36 a întrebat:

Are rost sa bag multi bani in calculator, ca sa ma pot juca jocurile noi aparute? Sau ar trebui sa-mi iau un PS3, care este sub nivelul de 1/2 din pretul pc-ului?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

PS 4. Ce intelegi prin "multi bani in calculator"?

| Lămâie00 a răspuns:

Eu iti recomand un PS3, e mai ieftin, si merg toate jocurile noi

| Vindicate a răspuns:

PS3-u e bun ca jocurile se vad foarte bine, ai net, etc.dar nu pot sa joci multe jocuri pe care doar pe pc poti, fiecare joc trebuie cumparat (nu sunt sigur daca poti sa faci o versiune piratata sau ceva de genu)
PE Pc: Ai mult mai multe jocuri, multe le poti lua pe gratis, pe ps3 nu cred ca sunt jocuri grati.

Eu as alege PS3-u.
Un pc cu Intel core I5 si 6 gb ram e cam 2400 lei (24 de milioane lei.) iar eu ma cumparat un laptop cu tot atata si are doar I3 si 4 gb ram...eh si cu I3 poti juca 80/90% din jocuri la o grafica buna si fara sa sacadeze.
E un avantaj ca poti lua laptopul cu tine, si sa joci la un prieten, dar gandeste-te ce usor iti va putea fi furat, l-ai putea scapa si strica, se poate incalzi procesoru avand un ventilator mic.

http://www.altex.ro/......everwinter

Are acelasi pret ca laptopul meu dar e mult mai bun, cu I5, 6 gb ram + cu are una din ultimele modele de placa video poti juca orice joc la maxim settings,(grafica buna)

De asemenea ai putea sa iti cumperi piese pentru pc-u tau.

-----------------------------------------------
http://www.altex.ro/......eft-auto-v

1300 lei un PS-3 +GTA V ...ASTA DA OFERTA,

http://www.altex.ro/jocuri-console/playstation-3/console
aici gaesti tot ps3 dar cu alte jocuri bonus.