| xcristix a întrebat:

Are rost sa muncesc la un blog daca am 14 ani? adica eu vreau sa fac si ceva banuti,nu mii de euro ca stiu ca e greu, dar cativa zeci de dolari eu zic ca pot scoate cu google adsense, dar pentru asta mai trebuie sa astept 4 ani, exista moduri de a face bani cu un blog si daca sunt minor?

2 răspunsuri:
| GiGeLVaSiLe a răspuns:

Ca sa postezi un blog dai bani, nu primesti...

| GiGeLVaSiLe a răspuns:

Nu are sens, nu vei primi bani daca faci un blog la orice varsta, va trebui ca tu sa dai bani la google ca sal postezi.din ce crezi ca traiesc astia de la google?
daca ar da bani la toti propietari de bloguri ar fi fost in faliment de mult.