| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa ma invatati un secret.
Cum imi dau seama daca ma costa cand descarc un joc de pe google?
As vrea sa descarc un joc, Sacred se numeste si eu as scrie "Sacred free download", dar mi-e teama sa nu ma coste ceva!

Deci, in concluzie, ceea ca va rog sa imi spuneti este:
- Cum imi dau seama daca ma costa ceva in general cand descarc de pe google, nu neaparat jocul acesta...in general, cum imi dau seama daca jocurile de dimensiune mai mare precum Sacred sunt gratis?

1 răspuns:
| anasuperba a răspuns:

Stai linistit ca si daca costa ceva jocul nu are de unde sa iti ia bani.Iti va aparea o fereastra pe ecran unde te va pune sa iti pui codul de la card.nu il pui nu platesti dai back si ai terminat treaba! Deci iti dai seama daca e cu bani atunci cand te pune sa pui codul de la card Prepay, ...etcccc nu prea ma pricep. Sper ca ti-am fost de ajutor fundita?